pillirobot'ta oyuncu oyun oynuyor.
:

zombotron

ziyaretçi
Hoşgeldin;
üye girişi yap veya pillirobot'a üye ol!

oyun hakkında:

Zombotron yeraltında yaşayan zombileri yoketmek için görevlendirilmiş bir süper kahraman! Eğer zombiler yeryüzüne çıkmaya başlarsa bütün insanlar ölecek, dünyayı bu yıkımdan kurtarmak için zombileri yoketmelisin!

oyun nasıl oynanıyor?

Zombotron oyununu , , , , ile oyna. Zombotron oyununu oynamak için "play"ı tıkla, oyun yüklendikten sonra "new game"i tıklayarak oynamaya başla. Zombotron yeraltında tünellerde yaşayan zombilerindışarıya çıkmasını engellemek için yetiştirilmiş bir kahraman. Zombotron bütün zombileri yokettikten sonra yeryüzüne çıkabilecek. Bütün tünelleri geçerek oyunu bitir. Her tamamladığın bölüm için ekstra para kazanarak silahlarını geliştirmelisin.

oyun hakkında yapılan yorumlar:

benzer zombi oyunları :

zombilere karşı
zombiler şehri elegeçirdi ve tek çıkış yolu kaçmak ve önünüze çıkan herşeyi yoketmek! bol silah, kan ve aksiyon dolu bu maceraya şimdi başlayın!
zombi avcısı
Zombi avcısı oyununda korkunç zombileri acımadan tek tek öldür.bu kanlı macerada hayatta ne kadar kalabileceksin?
zombi kediler
Sevimli sarı köpek zombi kedilerin şehrinde esir düştü! Sevimli köpeğin zombi kedilerden kaçarak güvenli bir yere ulaşmasını sağla!
zomgies 2
Zomgies 2 ile harika bir macera oyununa varmısın? Şehri basan zombilerden kurtul! Hemen şimdi zomgies 2 oyununu oynamaya başla!
zombotron 2
Zombotron 2 ile macera kaldığı yerden devam ediyor.Tüm zombileri öldür insanlığı kurtar!